Інфо поліції

Українець намагався незаконно завезти з Росії майже 500 олов’яних солдатиків (ФОТО)

Зазначається, що зі слів чоловіка, товар йому запропонував перемістити через кордон за винагороду громадянин Росії з метою подальшого продажу поціновувачам історичної та військової мініатюри в Україні

У пункті пропуску “Сеньківка”, що на Чернігівщині у салоні вантажного автомобіля, прикордонники виявили у громадянина України, який прямував з РФ, колекцію олов’яних солдатиків, яких він намагався незаконно провезти через кордон.

Про це повідомляє 1NEWS.

45-річний громадянин України, повертаючись з Росії в Україну вантажним автомобілем DAF, вирішив підзаробити та провезти металеві фігурки воїнів різних епох.

У кабіні водія правоохоронці Чернігівського прикордонного загону виявили 474 фігурки олов’яних солдатиків та колекційних історичних фігур виробництва московської студії.

Зазначається, що зі слів чоловіка, товар йому запропонував перемістити через кордон за винагороду громадянин Росії з метою подальшого продажу поціновувачам історичної та військової мініатюри в Україні.

Вартість однієї такої мініатюри, за якою їх продають у мережі Інтернет, складає орієнтовно 1,5 тисячі гривень.

Тож за попередньою оцінкою виявлені фігурки коштують понад 700 тисяч гривень. Колекцію олов’яних мініатюр вилучено, а нашого співвітчизника притягнуто до відповідальності за статтею 472 МКУ “Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення.

Джерело: Держприкордонслужба

Back to top button