Інфо поліції

Українець намагався незаконно вивезти в Китай 300 кг бурштину

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно, а також триває встановлення осіб, причетних до злочинної діяльності

Бориспільською окружною прокуратурою Київської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного збуту, зберігання, перевезення та переробки бурштину.

В міжнародному аеропорті «Бориспіль» під час оформлення вантажу виявлено дорогоцінне каміння – бурштин вагою майже 300 кг, – інформує 1NEWS.

В ході проведення невідкладних слідчих дій встановлено, що на складі тимчасового зберігання ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» розміщено 13 картонних коробок, в яких містяться мішки з речовиною природного походження жовтого та коричневого кольору з різними відтінками, що за зовнішнім виглядом має ознаки необробленого та обробленого дорогоцінного каміння різного розміру та форми – бурштину.

Сонячне каміння, відповідно до митної декларації, громадянин України переміщував у несупроводжуваному багажі до Китайської Народної Республіки з відміткою «особисті речі» вагою майже 300 кг.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно, а також триває встановлення осіб, причетних до злочинної діяльності.

Джерело: Офіс генпрокурора

Back to top button