Інфо поліції

Українець намагався незаконно провезти з Польщі штучні зуби

У конструктивних порожнинах, під переднім пасажирським сидінням було виявлено, прикриті особистими речами, 4 картонні коробки, в яких містились 134 комплекти штучних зубів по 8 зубів в кожному

В пункті пропуску “Шегині-Медика” з Республіки Польщі 33-річний українець намагався незаконно провезти до країни штучні зуби.

Наразі товар вилучено, – інформує 1NEWS.

“Сьогодні зранку, 17 вересня в пункт пропуску “Шегині-Медика” з Республіки Польщі смугою спрощеного митного контролю – “зелений коридор” прибув мікроавтобус Mercedes Sprinter під керуванням 33-річного мешканця міста Чернівці”, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що під час митного оформлення виникла підозра щодо наявності в даному транспортному засобі предметів та товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню.

“Митники вивели автомобіль з загального потоку для проведення поглибленого огляду. У конструктивних порожнинах, під переднім пасажирським сидінням було виявлено, прикриті особистими речами, 4 картонні коробки, в яких містились 134 комплекти штучних зубів по 8 зубів в кожному”, – додається у повідомленні.

Так, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

Товар вилучено. Його вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Джерело: УНН
Back to top button