Інфо поліції

Українець намагався нелегально завезти з Угорщини 354 колоди карт Таро

Зазначається, що за повір’ям карти Таро служать для передбачень та відкриття прихованих істин

В пункті пропуску “Тиса” в автомобілі українця виявили приховані 354 колоди карт Таро. В результаті митники вилучили не лише їх, а й саме авто.

Про це повідомляє 1NEWS.

“34-річний громадянин України повертався з Угорщини додому автомобілем Mercedes української реєстрації через пункт пропуску “Чоп (Тиса)”. Чоловік обрав смугу руху “зелений коридор”. Але в ході контролю, враховуючи аналіз ризиків, правоохоронці вивели автомобіль із загального потоку руху для поглибленого огляду”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що прикордонники та працівники митниці в конструктивних особливостях салону автомобіля виявили приховані колоди карт виробництва Італії, США та Китаю.

Зазначається, що за повір’ям карти Таро служать для передбачень та відкриття прихованих істин.

“Водій, мабуть, розклав 354 колоди “не в тій комбінації” під декоративною обшивкою та під сидінням автівки, тому для нього подорож закінчилася невдало. Для чоловіка містичні колоди послугували причиною втрати автомобіля, адже працівники митниці вилучили не лише їх, а й сам транспортний засіб 2011 року випуску, оцінений у понад 270 тисяч гривень”, – зазначається в повідомленні.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close