Інфо поліції

Четверо українців організували канал нелегальної міграції до Євросоюзу

«Клієнтів» зловмисники підшуковували через особисті зв`язки серед вихідців з Азії та Африки

У Києві співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБ України викрили та припинили діяльність організованого угруповання, учасники якого займалися незаконним переправленням іноземців до Європи.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що четверо громадян України організували канал нелегальної міграції до Європейсько Союзу через територію нашої країни.

«Клієнтів» зловмисники підшуковували через особисті зв`язки серед вихідців з Азії та Африки. До України нелегали прибували двома шляхами: або поза пунктами пропуску через державний кордон, або – по підробленим документам.

Особам, які бажали залишитися в нашій країні ділки сприяли в незаконній легалізації: виготовляли фальшиві паспорти, візи, посвідки на проживання та оформлювали фіктивні шлюби з громадянами України.

Вартість таких послуг становила до 3 тисяч доларів США з кожного нелегала залежно від складності «замовлення».

Правоохоронці затримали організатора нелегального бізнесу в столичному аеропорту під час  відправки чергового «туриста» до ЄС. Інші учасники групи також затримані в Києві.

Під час обшуків транспортних засобів зловмисників та за місцями їхнього проживання вилучено документи, що підтверджують протиправну діяльність, а також гроші, отримані від нелегального бізнесу.

Джерело: СБУ

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. “Українці організували” не є коректним заголовком, будь ласка, звинувачуйте конкретних осіб, а не націю

    Обов’язково змініть ЗАГОЛОВОК

Back to top button
Close