Інфо поліції

Україна екстрадувала в Азербайджан злочинця, якого розшукував Інтерпол

Україна екстрадувала в Азербайджан члена організованої групи з наркоторгівлі, якого розшукував Інтерпол, повідомляє 4 серпня прес-служба Національної поліції України, пише 1NEWS із посиланням на ГОРДОН.

“Затриманий поліцейськими 48-річний іноземець є довіреною особою “злодія в законі” на прізвисько Гуллі. Тривалий час розшукуваний проживав на території України, маючи при собі підроблені документи. Він виконував вказівки лідерів злочинного світу в одеському регіоні, Києві, а також у західному регіоні України. Крім того, чоловік брав участь у злочинній діяльності організованої групи з міжнародними зв’язками, яка спеціалізувалася на наркотрафіку з Південної Америки до європейських країн”, – заявив заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

У прес-службі зазначають, що чоловік кілька років перебував у міжнародному розшуку за ініціативою правоохоронних органів Азербайджану за розкрадання майна у великих розмірах, шахрайство у великих розмірах, вчинене групою осіб, і підроблення документів.

Затриманий дав свідчення у низці кримінальних проваджень щодо злочинів лідерів кримінального світу, зокрема щодо злочинної діяльності “злодія в законі” українського походження.

“Наразі затриманого за матеріалами Генеральної прокуратури України екстрадовано до Азербайджанської Республіки”, – додали в поліції. В Україні діє мінімум 80 “злодіїв у законі”, заявив 7 червня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У Міністерстві внутрішніх справ наполягають на ухваленні закону для протидії кримінальним авторитетам. Наразі законодавство України передбачає лише примусову депортацію з країни таких осіб.

У травні 2016 року Верховна Рада відхилила законопроект, який установлював кримінальну відповідальність для “злодіїв у законі”.

Останні новини

Back to top button