Інфо поліції

У Житомирській області затримали в.о. начальника відділу Держекоінспекції за «кришування» незаконних порубок лісу

За надання так званого «зеленого коридору», а також непритягнення чорних лісорубів до відповідальності у разі їх виявлення, громадяни сплачували посадовцю певну винагороду

Як встановили правоохоронці, виконувач обов’язків начальника відділу Державної екологічної інспекції Поліського округу налагодив корупційну схему незаконної порубки деревини різної породи.

За надання так званого «зеленого коридору», а також непритягнення чорних лісорубів до відповідальності у разі їх виявлення, громадяни сплачували посадовцю певну винагороду, – інформує 1NEWS.

У ході процесуальних заходів було задокументовано факт вимагання в.о. начальника відділу 1000 доларів США неправомірної вигоди.

За це він пообіцяв правопорушникові «владнати» питання щодо непритягнення його до адмінвідповідальності та надалі «прикривати» незаконну порубку дубу.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Житомирській області Нацполіції, слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Хмельницький, за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури затримали посадовця під час отримання частини неправомірної вигоди – 600 доларів США.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button