Інфо поліції

У Житомирській області викрили схему незаконної підміни міжнародного телефонного трафіку

Завдяки встановленому обладнанню, налаштованому на прийом вхідних викликів з-за кордону, міжнародні виклики тарифікувались як національні в обхід Міжнародного центру комутації

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито схему «рефайлінгу» – незаконної підміни міжнародного телефонного трафіку та несанкціонованого втручання в роботу мереж електрозв’язку національних операторів телекомунікаційних послуг.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, мешканцем Житомирщини за попередньою змовою з іншими особами розміщено велику кількість точок зі спеціалізованим телекомунікаційним обладнанням, в якому розміщувались sim-картки українських операторів мобільного зв’язку.

Завдяки встановленому обладнанню, налаштованому на прийом вхідних викликів з-за кордону, міжнародні виклики тарифікувались як національні в обхід Міжнародного центру комутації.

Для цього використовувалося понад півтори тисячі стартових пакетів найбільших українських операторів мобільного зв’язку.

За результатами проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання осіб, в транспортних засобах та гаражних приміщеннях вилучено комп’ютерну техніку, стартові пакети, мобільні телефони, спеціалізоване телекомунікаційне обладнання.

Крім цього, встановлено учасників злочинної діяльності в інших регіонах України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, сума збитків, заподіяна українським операторам мобільного зв’язку, встановлюється.

Джерело: Офіс Генпрокурора

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close