Інфо поліції

У Житомирській області викрили розкрадання 300 000 гривень під час будівництва спортивного майданчику

Призначена слідчими та проведена фахівцями будівельно-технічна експертиза встановила завищення обсягів та вартості виконаних робіт

У грудні 2017 між Червоненською селищною радою у Житомирській області та двома підприємцями був укладений договір на будівництво спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям загальною вартістю майже 1,5 мільйона гривень.

Роботи тривали упродовж 2018-2020 років, а їх результати оформлялись відповідними актами приймання та довідками про вартість, – розповідає 1NEWS.

Однак під час перевірки поданих підприємцями до селищної ради для здійснення оплати офіційних документів було встановлена невідповідність фактичним даним.

Зокрема, призначена слідчими та проведена фахівцями будівельно-технічна експертиза встановила завищення обсягів та вартості виконаних робіт.

На підставі цього були внесені недостовірні відомості та безпідставно перераховано з державного бюджету понад 300 тисяч гривень на рахунки підприємців, тобто завдано збитків Червоненській селищній раді у великих розмірах.

Джерело: Нацполіція

Back to top button