Інфо поліції

У Житомирській області учитель побив другокласника

Причиною, яка так розлютила 61-річного "педагога", стала поведінка учня

У Житомирській області учителя судитимуть за побиття другокласника.

Про це повідомляє 1NEWS.

Під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом спричинення побоїв школяру учителем однієї із загальноосвітніх шкіл міста Малина.

У кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 126 КК України – умисне завдання удару, побоїв, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень – було затверджено обвинувальний акт і скеровано його до суду для розгляду по суті.

За даними слідства, вчитель іноземної мови під час проведення уроку у другому класі, у присутності інших дітей, завдав побоїв учневі.

“Причиною, яка так розлютила 61-річного “педагога”, стала поведінка учня: хлопчик нагнувся підняти свою ручку, яка впала і закотилася під парту. Довго не роздумуючи, учитель схопив дитину за волосся та вдарив у висок”, – прокоментували прокуратурі.

Справу розглядатиме Малинський районний суд, а Коростишівська місцева прокуратура здійснюватиме підтримання публічного обвинувачення, уточнили у відомстві.

Санкція статті передбачає покарання – штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот годин, або виправні роботи на строк до одного року.

Джерело: УНН

Back to top button