Інфо поліції

У Житомирській області співробітника лісгоспу звинувачують у збитках на 300 мільйонів гривень

46-річний майстер лісу у період з початку 2017 до середини 2019 року неналежно виконував свої обов’язки, що полягають в охороні та захисті лісу

Упродовж кількох років на території Ушомирського лісництва на Житомирщині було вчинено незаконні порубки лісу, крадіжки лісопродукції та інші правопорушення.

Внаслідок бездіяльності співробітника Коростенського лісгоспу державі завдано збитків на майже 300 тисяч гривень, – інформує 1NEWS.

За зібраними поліцейськими даними, 46-річний майстер лісу у період з початку 2017 до середини 2019 року неналежно виконував свої обов’язки, що полягають в охороні та захисті лісу.

Відтак за цей час в закріпленому за ним обході Ушомирського лісництва проводились незаконні порубки та крадіжки деревини, інші правопорушення, пов’язані із завданням шкоди лісу.

“Чоловік, як службова особа, не вживав заходів з попередження та припинення таких протиправних діянь, не складав протоколи та акти про виявлені порушення лісового законодавства, не затримував осіб, причетних до лісопорушень, тобто фактично не зробив нічого, щоб захистити ліс від знищення, – коментує начальник Коростенського РУ поліції Дмитро Гаращенко.

До того ж лісник не забезпечив організацію робіт по догляду за лісопосадками та веденням всіх видів рубок.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button