Інфо поліції

У Житомирській області привласнили мільйон гривень під час будівництва сільської амбулаторії

Підозрювані внесли завідомо неправдиві відомості про обсяги та вартість виконаних робіт у відповідні офіційні документи

Восени 2018 року одним із департаментів Житомирської облдержадміністрації було укладено договір із приватним підприємством на будівництво амбулаторії з житлом у с. Сінгурах Житомирського району.

Для здійснення нагляду за дотриманням спеціального Порядку будівництва департамент облдержадміністрації уклав відповідний договір з інженером з технічного нагляду, – розповідає 1News.

Однак, як встановлено під час досудового розслідування, у подальшому керівник підприємства, домовившись із вказаною особою, внесли завідомо неправдиві відомості про обсяги та вартість виконаних робіт у відповідні офіційні документи.

У результаті на підставі актів приймання виконаних будівельних робіт, довідок про вартість таких та витрати підприємству загалом було перераховано понад 3,7 млн гривень.

При цьому фактична вартість виконаних робіт та витрат, відповідно до проведених експертних досліджень, становить трохи більше 2,6 млн гривень.

Таким чином у результаті злочинних дій вказаних службових осіб із державного бюджету викрадено більш як мільйон гривень.

Джерело: Нацполіція

Back to top button