Інфо поліції

У Житомирській області чиновники привласнили мільйон гривень на будівництві амбулаторії

30 березня направлено до суду обвинувачення відносно трьох службовців - керівника підприємства, інженера з технічного нагляду та колишнього директора одного з департаментів облдержадміністрації

У листопаді 2018 року одним із департаментів Житомирської облдержадміністрації було укладено договір із приватним підприємством на будівництво амбулаторії на 1-2 лікарів з житлом у с. Борщів Радомишльського району.

Про це розповідає 1NEWS.

Для здійснення нагляду за дотриманням спеціального Порядку будівництва департаментом облдержадміністрації у грудні 2018 був укладений відповідний договір з інженером з технічного нагляду.

Однак, як встановлено під час розслідування, у подальшому керівник підприємства, домовившись із вказаною особою, внесли завідомо неправдиві відомості про обсяги та вартість виконаних робіт у відповідні офіційні документи.

У результаті на підставі актів приймання виконаних будівельних робіт та довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати підприємству загалом було перераховано майже 4,6 млн гривень.

При цьому фактична вартість виконаних робіт та витрат, відповідно до проведених експертних досліджень, становить трохи більше 3,6 млн гривень.

Таким чином у результаті злочинних дій вказаних службових осіб із державного бюджету викрадено близько мільйона гривень.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button