Інфо поліції

У Запорізькій області спіймали грабіжника кредитних установ

Зловмисником виявився чоловік 1990 року народження, який раніше вже був засуджений за вчинення аналогічного злочину та не мав постійного місця мешкання

Невідомий чоловік, прикривши обличчя за допомогою сонцезахисних окулярів і капюшону, зайшов до кредитної установи в Олександівському районі та під загрозою застосування ножа заволодів грошима. Аналогічні злочини було скоєно на  території цього та інших районів Запоріжжя, – повідомляє 1NEWS.

Під час слідчо-оперативних дій було вилучено записи з камер відеоспостережень, а прикмети зловмисника розповсюджені серед поліцейських. Також для відпрацювання районів, розкриття розбійних нападів та затримання підозрюваного було створено групу з працівників поліції міста, виставлено пости спостереження та групи реагування поблизу кредитних установ.

Завдяки зусиллям усіх підрозділів Дніпровського відділу поліції вдалося вийти на «слід» зловмисника. Під час відпрацювання по вулиці Базарній працівники Олександрівського відділення поліції затримали схожого за прикметами чоловіка, який намагався зайти до приміщення закладу, що видає кредитні кошти. При собі він мав ніж.

Зловмисником виявився чоловік 1990 року народження, який раніше вже був засуджений за вчинення аналогічного злочину та не мав постійного місця мешкання.

На даний час встановлена причетність фігуранта до скоєння 7 озброєних розбійних нападів на кредитні установи.

Йому вже оголошено про підозру. Вирішується питання про обрання стосовно нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Джерело: Нацполіція

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close