Інфо поліції

У Запорізькій області викрили банду фальсифікаторів алкоголю (ФОТО)

Реалізовували фальсифіковану продукцію у торгівельних закладах, розташованих в населених пунктах Запорізької та Херсонської областей

В Запорізькій області викрито діяльність організованої злочинної групи з міжрегіональними зв’язками.

Про це інформує 1NEWS.

Встановлено, що до її складу входило шестеро осіб, очолив її мешканець міста Мелітополь. Фігуранти упродовж останніх двох років налагодили протиправну діяльність двох підпільних цехів по виготовленню фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв із підробленими марками акцизного податку України під виглядом продукції відомих українських торгівельних брендів.

Підпільне виробництво розташовувалося у місті Мелітополі.

Реалізовували фальсифіковану продукцію у торгівельних закладах, розташованих в населених пунктах Запорізької та Херсонської областей.

З метою викриття протиправної діяльності організованої злочинної групи, правоохоронці провели 29 санкціонованих обшуків (26 в Запорізькій області та 3 у Херсонській) за місцем розташування підпільних цехів, у складських, офісних приміщеннях, торгівельних закладах, у транспортних засобах та за місцем проживання всіх фігурантів.

За їх результатами у підпільних цехах виявлено та вилучено: автоматизовані та полуавтоматизовані станки для розливу спиртової суміші та закупорювання пляшок, офісну техніку та понад 6 тисяч фальшивих марок, 4 275 літрів спирту, більше 1700 літрів готової фальсифікованої лікеро-горілчаної суміші, більше 200 літрів фальсифікованого «коньяка», понад 2 тисяч літрів готової продукції відомих українських торгівельних брендів з підробними марками акцизного збору, а також металеві кришки та інше обладнання, призначене для масового виробництва фальсифікованої продукції.

Джерело: Нацполіція

Back to top button