Інфо поліції

У Запоріжжі затримали сутенера

Оперативники встановили, що чоловік знаходить дівчат, розповсюджує номери мобільних телефонів та рекламі листівки, в готелях та саунах міста Запоріжжя та пропонує відвідувачам цих закладів повій для надання послуг інтимного характеру

Співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Запорізькі області отримали інформацію про те, що на території міста Запоріжжя 44-річний місцевий мешканець займається втягненням жінок у заняття проституцією.

Про це інформує 1NEWS.

Оперативники встановили, що чоловік знаходить дівчат, розповсюджує номери мобільних телефонів та рекламі листівки, в готелях та саунах міста Запоріжжя та пропонує відвідувачам цих закладів повій для надання послуг інтимного характеру.

Зловмисника затримали безпосередньо у момент, коли він організував чергову зустріч клієнту з 31-річною жінкою. Таку «угоду» сутенер оцінив у тисячу гривень.

Окрім того, в ході санкціонованого обшуку за місцем мешкання чоловіка та його автомобіля правоохоронці виявили робочі записи, мобільні телефони, а також гроші, отримані від незаконної діяльності.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button