Інфо поліції

У Запоріжжі затримали хакера, який зламував банківські рахунки та сторінки в соцмережах

Крім того, розроблена хакером програма надавала доступ до ураженої техніки, у результаті чого зловмисник міг стежити за власником комп’ютера.

Працівники кіберполіції Запорізької області викрили злочинну діяльність 30-річного мешканця міста Запоріжжя, який здійснював несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Встановлено: чоловік створив шкідливе програмне забезпечення, яке, потрапивши в комп’ютер потерпілого за заздалегідь прописаним алгоритмом, викрало паролі і логіни  користувачів інтернет-банкінгу та акаунтів в соціальних мережах. Крім того, розроблена хакером програма надавала доступ до ураженої техніки, у результаті чого зловмисник міг стежити за власником комп’ютера.

Під час розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч. 1 ст. 361 Кримінального кодексу України (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку), поліцейські провели санкціонований обшук.

У його помешканні поліцейські вилучили персональний комп’ютер, мобільній телефон та флеш-накопичувачі. Під час огляду вилученої техніки, спеціалісти з кіберполіції виявили створене зловмисником шкідливе програмне забезпечення.

Мешканцю Запоріжжя повідомлено про підозру. За цим фактом закінчено досудове розслідування, а матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлені до суду. Наразі поліція встановлює коло осіб, які постраждали  від протиправної діяльності фігуранта.

Джерело: Нацполіція

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close