Інфо поліції

У Запоріжжі затримали хакера, який грабував крипто-гаманці

Також було виявлено, що у 2017 році чоловік розповсюджував шкідливий програмний засіб під назвою «kiaracript»

Працівники Департаменту кіберполіції задокументували протиправну діяльність 30-річного мешканця Запоріжжя, який розроблював та поширював шкідливе програмне забезпечення.

Про це повідомляє 1NEWS.

Створений ним вірус потрапляв у файлову систему користувачів через розсилки спам-повідомлень, а також із веб-сайтів із замаскованим у різні частини веб-сторінки вірусом. Завдяки цьому зловмисник отримував доступ до персональних комп’ютерів користувачів.

Це дозволяло отримувати логіни та паролі потерпілих для авторизації в їх крипто-гаманцях. Отримавши доступи до крипто-біржових акаунтів та до комп’ютерного обладнання потерпілих, зловмисник здійснював виведення коштів на підконтрольні біткоїн-гаманці.

Під час санкціонованого обшуку в його помешканні поліцейські вилучили комп’ютерну техніку, жорсткі диски з інформацією та мобільні телефони. Під час попереднього огляду техніки спеціалісти з кіберполіції виявили на жорсткому диску комп’ютера початковий програмний код шкідливого програмного забезпечення.

Також було виявлено, що у 2017 році чоловік розповсюджував шкідливий програмний засіб під назвою «kiaracript». Цей вірус був призначений для шифрування інформації користувачів ураженого пристрою. Для дешифровку інформації потерпілий мав сплатити зловмисникам гроші у криптовалюті.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close