Інфо поліції

У Запоріжжі викрили конвертцентр із 100-мільйонним обігом

Серед «клієнтів» зловмисників було понад 50 комерційних структур реального сектору економіки  та декілька державних підприємств регіону

Діяльність конвертаційного центру у Запоріжжі, через який виведено у «тінь» майже 100 мільйонів гривень, блокувала Служба безпеки України.

Оперативники спецслужби встановили, що організували «конверт» майже рік тому двоє мешканців обласного центру, – інформує 1NEWS.

Вони надавали замовникам «послуги» із переведення коштів у готівку через здійснення фіктивних фінансово-господарських операцій.

Конвертцентр також забезпечував штучну мінімізацію податкових платежів до бюджету. Серед «клієнтів» зловмисників було понад 50 комерційних структур реального сектору економіки  та декілька державних підприємств регіону.

Під час обшуків в офісі конвертаційного центру правоохоронці вилучили печатки підконтрольних підприємств, бухгалтерську та банківську документацію, чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність.

акож виявлено понад 600 тисяч гривень та 15 тисяч євро.

За матеріалами СБУ вирішується питання щодо притягнення до відповідальності керівництва підприємств-клієнтів конвертцентру для відшкодування держбюджету завданих збитків.

Джерело: СБУ

Останні новини

Back to top button