Інфо поліції

У Запоріжжі розікрали майно державних підприємств на 3 мільйони гривень

Правопорушники вигадали схему, за якою внесли до бухгалтерського обліку недостовірні відомості про кількість зібраного у 2021 році врожаю гороху, коріандру та проса, а саме штучно його зменшили

Врожай проса, гороху та коріандру став об’єктом протизаконних зазіхань групи службових осіб.

Про це повідомляє 1News.

Його зібрали в Мелітопольському та Веселівському районах Запорізької області, на землях 2-х державних сільськогосподарських підприємств, створених для забезпечення проведення наукових досліджень Національної академії аграрних наук, а також виробництва елітного та репродукційного насіння сільськогосподарських культур.

В ході досудового розслідування слідчими поліції встановлено, що керівники цих підприємств, зловживаючи становищем, пов’язаним з розпорядженням майна, з метою власного збагачення та діючи за попередньою змовою з групою своїх підлеглих та директором комерційної структури, вчинили розкрадання врожаю сільгоспкультур.

Правопорушники вигадали схему, за якою внесли до бухгалтерського обліку недостовірні відомості про кількість зібраного у 2021 році врожаю гороху, коріандру та проса, а саме штучно його зменшили.

В подальшому, невраховану продукцію, об’ємом близько 400 тонн та середньоринковою вартістю майже 3 мільйона гривень, було вивезено до зерносховища, з метою подальшої реалізації.

Джерело: Нацполіція

Back to top button