Інфо поліції

У Запоріжжі покупець вистрілив в обличчя власнику магазину через небажання одягати медичну маску

За свідченнями, які надав потерпілий та очевидці події, порушник перебував у стані алкогольного сп’яніння

У Запоріжжі між власником магазину та відвідувачем стався конфлікт через маску, після чого покупець вистрілив підприємцю в обличчя.

Про це повідомляє 1News.

Зазначається, що до поліції надійшло повідомлення, що до міської лікарні з торгового закладу доставили 47-річного працівника з кульовим пораненням.

Поліцейські встановили свідків та очевидців інциденту, переглянули записи з камер відеоспостереження та відновили картину подій того вечора.

Встановлено, що близько 18:30 в приміщенні продовольчої крамниці на вулиці 40 років Перемоги між власником крамниці та відвідувачем стався конфлікт через небажання останнього одягати медичну маску.

У результаті виникла бійка, покупець пішов з крамниці, але через 15 хвилин повернувся вже зі зброєю в руках. Він скоїв з неї постріл в обличчя підприємцю та втік. За свідченнями, які надав потерпілий та очевидці події, порушник перебував у стані алкогольного сп’яніння.

“В ході проведення оперативно-розшукових заходів по гарячих слідах… встановили, що до скоєння цього кримінального правопорушення причетний житель міста 1972 року народження. Порушник мав дозвіл на зброю. Травматичний пістолет у нього вилучено”, – відзначили у поліції.

Джерело: УНН

Back to top button