Інфо поліції

У Запоріжжі колишнього командира військової частини підозрюють у розтраті майна

Підозрюваний уклав договір з фізичною особою–підприємцем про виконання робіт по обслуговуванню та ремонту автомобільної техніки військової частини

На Запоріжжі екскомандир військової частини підозрюється у розтраті держмайна, а саме підписанні завідомо неправдивого акту щодо виконання умов договору та перерахунку на рахунок підприємства грошових коштів на суму понад 90 тисяч гривень.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, підозрюваний, обіймаючи посаду командира однієї з військових частин Національної гвардії України, уклав договір з фізичною особою–підприємцем про виконання робіт по обслуговуванню та ремонту автомобільної техніки військової частини.

Згодом він підписав та надав до виконання завідомо неправдивий акт щодо нібито виконання умов договору, які не були виконані. Після чого на рахунок підприємця було перераховано грошові кошти на суму понад 90 тисяч гривень.

Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Джерело: УНН
Back to top button