Інфо поліції

У Вишгороді солдата взяли під варту через дідівщину, що спричинила смерть

Суд обрав запобіжний захід військовослужбовцю військової частини НГУ, яка дислокована у м. Вишгород на Київщині, у вигляді тримання під вартою, повідомила 1News прес-служба Військової прокуратури.

Встановлено, що 03.10.2020 вказаний солдат строкової служби порушив статутні правила взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності між ними відносин підлеглості. Він застосував насильство до свого співслужбовця, примусивши останнього віджиматися від підлоги, після чого наніс удар кулаком правої руки в область грудної клітини. Від отриманого удару постраждалий втратив свідомість та не приходячи до тями помер.

05.10.2020 фігуранта затримано, наступного ж дня йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого  ч. 3 ст. 406 КК України.

Процесуальне керівництво за вказаним фактом здійснюється Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, досудове розслідування –  Територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Києві.

07.10.2020 рішенням Печерського районного суду м. Києва підозрюваному військовослужбовцю НГУ обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб з утриманням його на гауптвахті Центрального управління Військової служби правопорядку по м. Києву та Київській області.

Останні новини

Back to top button