Інфо поліції

У Вінницькій області викрили корупційну схему вивезення за кордон величезних партій бурштину

Співробітники СБУ задокументували факти одержання митником хабарів за створення «зеленого коридору» для перенаправлення до сусідньої країни 10 кілограмів бурштину, попередньо оціненого експертами щонайменше у 17 тисяч доларів

Служба безпеки України задокументувала у Вінницькій області факт організації корупційної схеми з незаконного переправлення за кордон оптових партій бурштину.

Про це інформує 1NEWS.

За попередніми даними досудового розслідування, старший державний інспектор митного посту «Дністер» налагодив механізм одержання неправомірної вигоди від місцевих контрабандистів бурштину.

За гроші посадовець забезпечував ділкам безперешкодне переміщення «сонячного каменю» через держкордон. До протиправної діяльності фігурант залучив посередника.

Співробітники СБУ задокументували факти одержання митником хабарів за створення «зеленого коридору» для перенаправлення до сусідньої країни 10 кілограмів бурштину, попередньо оціненого експертами щонайменше у 17 тисяч доларів.

Правоохоронці затримали посадовця і посередника відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на пункті пропуску «Могилів-Подільський-Отач» після передачі другої частини хабара.

Джерело: СБУ

Останні новини

Back to top button