Інфо поліції

У Вінницькій області підприємця підозрюють у привласненні мільйона гривень на ремонт лікарні

Для реалізації злочинного умислу щодо заволодіння бюджетними коштами, директор ТОВ виготовив та надав для підписання та оплати акт приймання виконаних будівельних робіт до районної лікарні, хоча фактично реконструкція не була проведена в повному обсязі

Слідчим слідчого управління ГУНП у Вінницькій області оголошено про підозру директору фірми, який заволодів бюджетними коштами, виділеними на проведення реконструкції каналізаційних мереж та очисних споруд центральної районної лікарні.

Про це інформує 1NEWS.

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Івана Іщенка, слідством встановлено, що фірма-підрядник згідно з договором зобов’язалася провести будівельні роботи та поточний ремонт в медичному закладі на загальну суму понад 2 млн грн.

Для реалізації злочинного умислу щодо заволодіння бюджетними коштами, директор ТОВ виготовив та надав для підписання та оплати акт приймання виконаних будівельних робіт до районної лікарні, хоча фактично реконструкція не була проведена в повному обсязі.

Згідно з висновком експерта, вартість невиконаних робіт становила понад 990 тисяч гривень.

Діючи спільно з посадовцями районної лікарні, злочинні дії яких наразі документуються, зловмисник незаконно заволодів частиною бюджетних коштів, перерахованих йому за фактично невиконані ремонтні роботи каналізаційних мереж.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button