Інфо поліції

У Вінниці викрили шахраїв, які грабували людей, пропонуючи роботу за кордоном

За свої послуги вони брали від 1 000 до 3 000 євро, однак ані роботи, ані витрачених грошей громадяни в подальшому так і не отримували

Вінницькі поліцейські викрили угруповання, яке під приводом працевлаштування за кордоном, ошукувало громадян.

Про це повідомляє 1NEWS.

В ході слідства оперативники обласного управління стратегічних розслідувань та слідчі слідчого управління поліції області встановили організатора та учасників шахрайської «схеми».

Організатором виявився 34-річний раніше судимий мешканець Вінниці, який залучив ще чотирьох місцевих жителів. Кожний учасник злочинної групи відповідав за свою лінію роботи.

Для реалізації злочинних планів організатор створив комерційні структури, які начебто надають послуги з працевлаштування громадян за кордоном, та оформив їх на одного з учасників. Крім того, у разі необхідності виступав у ролі клієнта, який задоволений підшуканою за кордоном роботою.

Інші займалися пошуком клієнтів. Організатор особисто відповідав за інструктаж своїх підлеглих щодо способів введення в оману громадян.

З потенційною жертвою зловмисники укладали завідомо фіктивні договори, підшукували їм вакансії за кордоном та в подальшому займалися оформленням всіх необхідних документів. Пропонували роботу у країнах Близького Сходу та Європейського Союзу.

За свої послуги вони брали від 1 000 до 3 000 євро, однак ані роботи, ані витрачених грошей громадяни в подальшому так і не отримували.

На вимоги громадян повернути заплачені кошти говорили, що необхідно зачекати, бо тривають «перемовини» з їхніми «роботодавцями» або процес «оформлення» документів.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close