Інфо поліції

У Вінницькій області 77-річна пенсіонерка замовила вбивство свого сина

Між жінкою та її сином тривалий час були неприязні стосунки через нерухоме майно

6 лютого у селі Черепашинці Калинівського району Вінницької області на території власного господарства з ознаками насильницької смерті був виявлений 57-річний чоловік. Двох підозрюваних у його вбивстві поліція затримала через кілька днів.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на прес-службу Нацполіції.

За висновком судово-медичного експерта, смерть чоловіка настала внаслідок множинних рубаних ран голови.

За зібраними речовими доказами та вжитими оперативними заходами поліція через кілька днів затримала осіб, причетних до вбивства потерпілого. Ними виявились сусіди загиблого віком 41 та 53 років. Коли потерпілий повернувся додому, один із зловмисників напав на нього та сокирою наніс численні смертельні ушкодження. Другий зловмисник стояв неподалік та спостерігав, щоб ніхто із сторонніх осіб не став свідком злочину.

Як розповів начальник Головного управління Нацполіції Вінниччини Юрій Педос, в ході досудового розслідування було встановлено, що вбивство чоловіка замовила його рідна матір. Між жінкою та її сином тривалий час були неприязні стосунки через нерухоме майно. Щоб вирішити питання на свою користь, жінка за 10 тисяч гривень замовила вбивство сина. Виконавці знайшлись швидко – двоє чоловіків, які жили по-сусідству і один з них часто допомагав жінці по господарству.

77-річній матері потерпілого оголосили про підозру. Вінницький міський суд обрав міру запобіжного заходу – взяття під варту.

Новини за змістом

загрузка...

Вас це може зацікавити

Close
Close