Інфо поліції

У Вінниці працівник поліції вмовив чоловіка не накладати на себе руки

Вінничанин хотів покінчити життя самогубством,  але в останні хвилини вирішив зателефонувати в поліцію. Інспектор заспокоїв і підтримав чоловіка в складний для нього момент. Про це пише 1NEWS, посилаючись на сайт Національної поліції України.

На спецлінію «102» зателефонував чоловік та повідомив, що перебуває у важкому депресивному стані та збирається повіситись.

За кілька хвилин інспектор дізнався адресу, за якою проживає заявник та направив туди групу швидкого реагування поліції. Поки поліцейські їхали, оператор продовжував розмовляти з чоловіком.

Поліцейський зумів розговорити вінничанина, який перебував у розпачі після сварки з дружиною. Під час спілкування правоохоронець дізнався, що у нього є донька.

“Мені вдалося встановити  з чоловіком психологічний контакт та переконати його відмовитись від намірів покінчити з життям,  адже він дуже потрібний своїй  доньці”,  – розповідає старший інспектор відділу служби «102» Сергій Ільченко.

На завершення спілкування вінничанин подякував за підтримку. Тим часом до нього в помешкання прибули поліцейські групи швидкого реагування. Вони перевірили, що з ним все гаразд і він не потребує медичної допомоги.

Щодня оператори служби «102» отримують  близько тисячі дзвінків від мешканців області, консультують громадян та у разі необхідності скеровують мобільні екіпажі на допомогу людям.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close