Інфо поліції

У центрі Києва на квартирі виявили будинок розпусти

Злочинну діяльність місця розпусти припинили співробітники управління по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління у місті Києві спільно зі слідчим відділом Голосіївського управління поліції та Київською міською прокуратурою. Правоохоронці встановили особу організаторки бізнесу та жінок, які надавали інтимні послуги.

Про це повідомляє 1NEWS

На момент приїзду поліцейських у квартирі знаходилось чотири повії. Стосовно них склали протоколи за ст. 181-1 (Заняття проституцією) Кодексу України про адміністративні правопорушення. У ході обшуку помешкання вилучили гроші, мобільні телефони та інші речові докази, що підтверджують незаконну діяльність масажного салону.

Головною фігуранткою інтимного бізнесу виявилася 28-річна місцева жителька. Вона отримувала 60% від прибутку, решту – залишала працівницям. Гроші від клієнтів приймали готівкою та на банківську картку.

Замовників дорослих розваг киянка підшукувала у мережі Інтернет, де заздалегідь розмістила рекламу про еротичний масаж із номерами телефонів для попереднього запису. Залежно від кількості бажаючих, у салоні працювало від 3-х до 6-ти «масажисток». Ціна послуг складала від 500 до 3000 гривень за годину.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button