Інфо поліції

У Тернополі викрили виготовлення та продаж фальшивих документів (ВІДЕО)

ІD-карти - паспорти громадян Польщі, Литви, Румунії, Болгарії, Словаччини - та водійські посвідчення, зловмисники виготовляли на замовлення клієнтів за 120-350 євро

На початку 2020 року працівники Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ вийшли на слід групи осіб, причетної до виготовлення та збуту фальшивих документів.

До складу групи входили мешканці Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Одеської областей, – інформує 1NEWS.

Зловмисники налагодили схему виробництва та реалізації на території України підроблених документів, які містять захисні голографічні елементи.

ІD-карти – паспорти громадян Польщі, Литви, Румунії, Болгарії, Словаччини – та водійські посвідчення, зловмисники виготовляли на замовлення клієнтів за 120-350 євро. Після замовлення «клієнти» вносили завдаток – тисячу гривень – на відповідну банківську карту, решту – накладеним платежем у поштовому відділенні при отриманні товару.

Для пошуку клієнтської бази зловмисники розмістили у соціальних мережах оголошення про виготовлення потрібних документів і подальше працевлаштування за кордоном.

Однак, потрапивши до країн ЄС за фальшивими документами, українці не лише не могли влаштуватися на роботу, а й мали проблеми із місцевими правоохоронними органами.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close