Інфо поліції

У Тернополі викрадали людей і силоміць утримували в реабілітаційному центрі

Детективи встановили, що були випадки, коли людей по 9 місяців не випускали на вулицю, тримаючи в душних кімнатах, де вікна були наглухо забиті

Співробітники відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП в Тернопільській області вийшли на слід злочинного угрупування, яке займалося незаконним позбавленням волі та викраденням людей, – повідомляє 1NEWS.

Правоохоронці встановили, що група зловмисників у складі чотирьох осіб на території Тернопільського району  організувала діяльність псевдопсихореабілітаційного центру з надання послуг по лікуванню від наркологічної, алкогольної залежності та ігроманії.  Рекламна кампанія центру під назвою «Твоя незалежність» через соціальні мережі, роздавання листівок на вулиці приносила  стабільний і немалий дохід.  Місяць перебування в центрі коштував від 10 до 30 тисяч гривень. А зловмисники навмисно затягували лікування на тривалий період.

Після так званого лікування пацієнти скаржилися на погіршення стану здоров’я. За попередніми даними, зловмисники  застосовували для лікування своїх пацієнтів сильнодіючі препарати. Родичам потерпілих стверджували, що реабілітацію треба продовжити, адже це процес тривалий. Детективи встановили, що були випадки, коли людей по 9 місяців не випускали на вулицю, тримаючи в душних кімнатах, де вікна були наглухо забиті.
“Серед «послуг» психореабілітаціного закладу  було й примусове доправлення пацієнтів: людину силою забирали з дому, вантажили в автівку і завозили до центру. За цю послугу теж платили ті, хто бажав оздоровлення своїм рідним.
Організаторами злочинного угрупування виявилося подружжя зі столиці. Раніше судимий за зґвалтування  та наркозлочини 39-річний киянин спільно зі своєю 32-річною дружиною винайняли в одному з сіл Тернопільського району приватне помешкання. Зловмисники, не маючи ні медичної, ні психологічної освіти, ні жодної ліцензії на здійснення лікувальної практики, почали «оздоровлювати» людей. Через деякий час до кримінальної діяльності  долучилися  33-річний мешканець Волинської області та 25-річний мешканець Тернопільщини.

Джерело: Нацполіція

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close