Інфо поліції

У Тернопільській області вилучили 900 ящиків фальсифікованого алкоголю на 1,5 мільйона гривень (Фото й Відео)

Вилучена продукція була з етикетками відомого в Україні заводу з наклеєними марками акцизного податку, ймовірно, з ознаками підробки

Співробітники Тернопільського районного управління поліції отримали інформацію про те, що на складах одного з підприємств в обласному центрі зберігається фальсифікована алкогольна продукція.

Про це інформує 1News.

Як повідомив під час пресконференції начальник Головного управління Національної поліції Тернопільщини Олександр Богомол, за підтримки обласної прокуратури та міськрайонного суду, отримавши дозвіл на санкціонований обшук, слідчі спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань  приїхали за вказаною адресою.

З двох складів, де зберігала продукцію фірма, що займалася гуртовою торгівлею, було вилучено майже 900 ящиків горілки в пляшках різної ємності. Вилучена продукція була з етикетками відомого в Україні заводу з наклеєними марками акцизного податку, ймовірно, з ознаками підробки.

У ході досудового розслідування буде проведено відповідні експертизи з метою підтвердження або спростування факту фальсифікації алкогольних напоїв та підробки марок акцизного податку.

Джерело: Нацполіція

Back to top button