Інфо поліції

У Сумській області викрили шахраїв, які крали гроші з банківських карток (ФОТО)

Попередньо встановлена сума збитків становить 260 тисяч гривень

Співробітники відділу протидії кіберзлочинам Сумщини спільно зі слідчими поліції області викрили двох громадян у шахрайстві.

Про це інформує 1NEWS.

Встановлено, що злочинну схему розробили мешканці Сумської та Харківської областей. Один з фігурантів здійснював СМС-розсилку, нібито від імені банку, про блокування карток клієнтів. У повідомлені вказували про необхідність проходження авторизації у телефонній розмові.

Зловмисник випитував у громадян конфіденційну інформацію, зокрема СVV-коди, номери карткових рахунків, баланс та останню суму поповнення, код, який надавався для переказу власних або кредитних коштів.

Надалі фігуранти використовували зібрані дані для несанкціонованого входу до онлайн-банкінгу клієнтів або інтернет-ресурсів переказу коштів. Зловмисники переказували гроші з рахунків громадян на підконтрольні рахунки.

Попередньо встановлена сума збитків становить 260 тисяч гривень. Наразі правоохоронці встановлюють коло потерпілих осіб.

За місцями мешкання фігурантів працівники поліції провели обшуки. В якості речових доказів вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки та сім-карти, які використовувалися у злочинній діяльності.

Вилучене направлено на проведення відповідних експертних досліджень. До проведення обшуків також було залучено взвод тактико-оперативної підтримки «ТОР» Департаменту патрульної поліції України.

Джерело: Нацполіція

Back to top button