Інфо поліції

У Сумській області викрили масштабний канал нелегальної міграції іноземців до країн ЄС

Подружжя з Києва та житель Закарпаття «оформляли» іноземним громадянам для незаконного переправлення через державний кордон України підроблені паспортні документи України, європейських країн, а також в’їзні візи до країн ЄС

Масштабний канал нелегальної міграції іноземних громадян до країн Євросоюзу викрили працівники Служби безпеки України, слідчі Сумського відділу поліції, співробітники прокуратури Сумської області та Управління стратегічних розслідувань в Сумській області.

Про це повідомляє 1NEWS.

Як встановили правоохоронці, подружжя з Києва та житель Закарпаття «оформляли» іноземним громадянам для незаконного переправлення через державний кордон України підроблені паспортні документи України, європейських країн, а також в’їзні візи до країн ЄС. Зазначені документи використовуються іноземцями для проходження прикордонних контролів України, країн Європи та Близького Сходу.

На думку фахівців, подружжя збувало підроблені документи високої якості. Для цього вони мали понад двісті різноманітних печаток і штампів багатьох правоохоронних та силових відомств, консульських та медичних установ, навчальних закладів, банків та державних організацій.

Працівники СБУ, слідчі Сумського відділу поліції  та співробітники Управління стратегічних розслідувань, що здійснювали оперативний супровід справи, під процесуальним керівництвом Сумської місцевої прокуратури в ході передачі підроблених документів затримали спочатку киянина, а згодом – його дружину.

Під час обшуків у містах Київ та Ужгород, в учасників організованої злочинної групи були виявлені і вилучені підроблені паспорти країн ЄС та інші «документи», знаряддя для їх виготовлення, дато-штампи, комп‘ютерну техніку та інше обладнання, що використовувалось у протиправних цілях.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close