Інфо поліції

У Сумській області посадовця виконавчої служби звинувачують у збитках на 385 мільйонів гривень під час продажу стадіону

Перед подачею заявки про реалізацію майна на торгах державний виконавець не залучив спеціаліста для проведення його оцінки, як це передбачено, а самостійно визначив його вартість не за ринковими цінами

Повідомлено про підозру заступнику начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області у зловживанні повноваженнями.

Про це інформує 1NEWS.

За даними слідства, підозрюваний на підставі виконавчого провадження про стягнення заборгованості з акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» на користь групи стягувачів виніс постанову про накладення арешту на частку боржника, в тому числі стадіон «Ювілейний».

Однак перед подачею заявки про реалізацію майна на торгах державний виконавець не залучив спеціаліста для проведення його оцінки, як це передбачено, а самостійно визначив його вартість не за ринковими цінами.

Відтак у грудні 2020 року товариство з обмеженою відповідальністю придбало стадіон за 8 млн 120 тис грн, хоча його ринкова вартість становить майже 400 млн грн.

Дії заступника начальника Управління державної виконавчої служби завдали АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» 385 млн грн збитків.

Джерело: Офіс генпрокурора

Back to top button