Інфо поліції

У Сумській області на хабарництві викрили голову райдержадміністрації

агалом очільник РДА через посередника отримав 65 тисяч гривень

Оперативниками управління захисту економіки в Сумській області Нацполіції, слідчими обласної поліції за процесуального керівництва Військової прокуратури Сумського гарнізону було задокументовано корупційну схему, яку організував голова однієї з РДА. За вирішення питань щодо погодження проектної документації на виділення у приватну власність земельних ділянок на території ввіреного йому району вимагав з місцевих мешканців неправомірну вигоду.Також було встановлено, що до злочинної діяльності посадовець залучив посередника – колишнього начальника районного відділу Держгеокадастру.

Про це повідомляє 1NEWS.

Під час процесуальних заходів було задокументовано факт вимагання та отримання останніми 65 тисяч гривень хабара за вирішення земельного питання, а саме передачу у приватну власність земельної ділянки з числа земель рекреаційного призначення.

Правоохоронці затримали посередника під час одержання 2 тисяч доларів США хабара. Напередодні, оперативниками задокументовано факт отримання посередником першої частини неправомірної вигоди в сумі 12 тисяч гривень, які громадянин перерахував на його особистий картковий рахунок.Загалом очільник РДА через посередника отримав 65 тисяч гривень.

Джерело: Нацполіція

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close