Інфо поліції

У Сумах рятувальники витягли з річки корову, яка провалилась під лід

У Сумах рятувальникам довелося виручати корову – тварина провалилася під кригу. Трапилося це на вулиці Виноградній, повідомляє Головне управління ДСНС області, пише 1news, посилаючись на Главком.

Зі слів власника, під час вигулу одна із корів зайшовши на замерзлу водойму та опинилася у воді. Рятувальники, що прибули за викликом, використовуючи спеціальні мотузки обв’язали худобу.

Співробітники ДСНС разом із місцевими спочатку витягнули корову на берег, а потім допомогли їй вибратись крутим схилом на безпечну ділянку.

Завдяки вчасно наданій допомозі худоба не постраждала. Власник корови подякував рятувальникам за оперативність.

Аби врятувати тварину, знадобилися 5 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Раніше рятувальники нагадали українцям про правила безпеки, яких треба дотримуватись у зимовий період. Адже останнім часом почастішали нещасні випадки на водоймах. Так, днями на Дніпропетровщині двоє дітей провалилися у воду під час прогулянки на замерзлій затоці. Їх витягли на берег перехожі. А на Прикарпатті мало не тонув рибалка. В обох цих випадках громадянам пощастило, що поряд були ті, хто побачив і почув, що необхідна допомога.

Рятувальники звертаються до громадян утриматись від виходу на тонкий лід та дотримуватись правил безпечної поведінки у зимовий період.

За даними МВС, тільки у 2021 році провалившись під лід загинуло 63 особи.

Back to top button