Інфо поліції

У столиці судитимуть молодика, який згвалтував 11-річну школярку

У Києві судитимуть 19-річного хлопця, який зґвалтував 11-річну дівчинку та вимагав у неї гроші. Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу прокуратури міста Києва.

“До суду скерований обвинувальний акт відносно 19-річного молодика, який обвинувачується у зґвалтуванні та розбещенні малолітньої дівчинки, а також вимаганні в неї грошових коштів”, – сказано у повідомленні.

Встановлено, що обвинувачений надсилав 11-річній школярці смс-повідомлення сексуального характеру, а також вимагав, щоб дівчинка надсилала йому власні фотографії в оголеному вигляді. Крім того, зловмисник примушував дівчинку до участі у виготовленні фото- та відеопродукції порнографічного характеру, після чого ще й зґвалтував.

У подальшому обвинувачений почав вимагати у школярки гроші, погрожуючи у разі відмови викласти в Інтернеті вказані фото та відео.

Дії молодика кваліфіковано за ч. 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156, ч. ч. 4, 5 ст. 301, ч. ч. 1, 2 ст. 189 Кримінального кодексу України.

Зазначається, що після завершення слідства підозрюваний та його захисники затягували процес ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, тим самим перешкоджаючи направленню обвинувального акту до суду.

У зв’язку з цим, за клопотанням Київської місцевої прокуратури № 7 Подільським районним судом м. Києва стороні захисту було обмежено строк ознайомлення з матеріалами кримінального провадження та 18 травня 2020 підозрюваному та його захисникам вручено обвинувальний акт. У той же день обвинувальний акт передано до суду.

На теперішній час обвинувачений перебуває під вартою. За вчинене йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close