Інфо поліції

У столиці суд відпустив екскерівника львівського «Беркуту», який розганяв Майдан

Святошинський районний суд Києва у вівторок, 21 вересня, обрав колишньому керівнику львівського «Беркуту» Ростиславу Пацеляку запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, пише 1NEWS з посиланням на «Адвокатську дорадчу групу» в Facebook.

«Зокрема, суд поклав на нього такі обов’язки: прибувати за кожною вимогою до суду; повідомляти прокурора та суд про зміну місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками», – заявили активісти.

При цьому суд не поклав на обвинуваченого Пацеляка кілька обов’язків, про які просила у своєму клопотанні прокурор Ірина Самборська, а саме – не відлучатися з населених пунктів, у яких він зареєстрований і проживає; здати закордонний паспорт; носити електронний браслет.

За інформацією Адвокатської дорадчої групи, екскомандир батальйону «Беркут» при ГУМВС України у Львівській області підполковник міліції Ростислав Пацеляк обвинувачується у перевищенні службових повноважень, перешкоджанні професійній діяльності журналістів і проведенню мирних зібрань 18 лютого 2014 року під час мирної ходи у Кріпосному провулку і на вулиці Інститутській.

У справі 174 потерпілих, серед яких шестеро народних депутатів та двоє журналістів. Пацеляк спочатку утримувався під вартою, а пізніше його відправили під домашній арешт.

 

Back to top button