Інфо поліції

У столиці озброєний чоловік пограбував відділення «Нової пошти» (відео)

У Дніпровському районі Києва пограбували відділення Нової пошти №130. У приміщення увірвався чоловік у медичній масці, направляючи пістолет на працівника, він виніс близько 20 тисяч гривень, інформує 1NEWS.

В мережі вже з’явилося відео з моментів пограбування. Відео з камер спостереження пошти мають активісти ГО «Автопатруль Майдан».

Видно, що чоловік був у військовій формі і медичній масці. Він підійшов до каси і, діставши пістолет, став вимагати віддати йому гроші з каси відділення Нової пошти.

Грабіжник виніс близько 20 тисяч гривень. Після того, як чоловік отримав гроші з каси, він покинув місце злочину. На щастя, ніхто не постраждав, пістолетом чоловік не скористався за призначенням. До речі, невідомо, чи був у підозрюваного бойовий пістолет чи це був муляж.

Оновлено 28.02.2020 о 16:30: Прес-служба “Нової пошти” повідомила 1News, що керівництво вирішило призначити винагороду для того, хто має якусь інформацію про нападника.

“«Нова пошта» оголосила винагороду тим, хто допоможе спіймати грабіжника. Якщо ви були свідками події, просимо вас зателефонувати до поліції за номером 102”, – говориться у коментарі.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close