Інфо поліції

У столиці оголошено підозру бізнесмену через несплату податків за оренду землі

Керівник приватного товариства відшкодував державному бюджету 30,5 мільйонів гривень за оренду землі – після втручання правоохоронців, наразі йому повідомлено підозру, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу прокуратури міста Києва.

“Прокуратурою Києва спільно зі слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Києві завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах керівником приватного товариства та забезпечено відшкодування до Державного бюджету завданих збитків у розмірі 30,5 мільйонів гривень”, – йдеться в повідомленні.

Так, встановлено, що підприємство упродовж 2015-2018 років умисно не сплачувало орендну плату за земельну ділянку, якою користувалося, заборгувавши державі 30,5 млн грн.

Також за цим фактом керівнику підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України, тобто в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

“Наразі завдані державі збитки відшкодовані у повному обсязі, матеріали кримінального провадження готуються для скерування до суду”, – зазначається в повідомленні.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close