Інфо поліції

У столиці на одному з заводів зафіксовано перевищену норму випарів ртуті

На заводі «Радикал» у Дніпровському районі Києва залишилися значні обсяги ртуті, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу Міністерства енергетики та захисту довкілля.

Забруднена територія не огороджена і не перебуває під охороною.

Міністерство охорони здоров`я радить не займатися спортом на вулиці, проводити вологе прибирання та вживати кисломолочні продукти. 25 жовтня 2019, 00:18

«Провівши виміри випаровування ртуті, отримали показник перевищення норми від 4-х до 16-ти разів на різних ділянках. Улітку показник сягає 0 до 40 разів. Забруднена територія не огороджена і не перебуває під охороною. Поруч збудували два житлових будинки, ще одну будівлю перебудовують під житло», – йдеться в повідомленні.

Заступник профільного міністра Роман Абрамовський зазначив, першочергове завдання на сьогодні – закрити периметр та обмежити доступ людей до майданчика колишнього гідролізного цеху.

Нагадаємо, завод «Радикал» розташований у Дніпровському районі Києва. У радянські часи тут був засекречений військовий об’єкт, за стінами якого виготовляли телескопи до підводних суден. Тепер, за даними Міндовкілля, це територія з понад 200 тисячами тонн забруднених будівельних конструкцій та ґрунтів.

 

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close