Інфо поліції

У столиці затримали банду поліцейських-наркоторговців

У середу, 24 квітня, в ході масштабної спецоперації було затримано 12 учасників злочинної групи, у тому числі діючих та колишніх правоохоронців, які причетні до масового виробництва та збуту наркотичних речовин, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу столичної прокуратури.

Організаторами угрупування виявилися 23-річний поліцейський полку поліції особливого призначення ГУНП у місті Києві та 31-річний мешканець Київщини, які підшукали з числа своїх знайомих осіб, які мали знання, необхідні для організації виробництва особливо небезпечних психотропних речовин, а також навички спілкування із людьми для їх вербування та схиляння до дистрибуції наркотичних речовин.

До складу групи увійшло ще десятеро осіб, у том числі слідчий Києво-Святошинського ВП ГУНП у Київській області та оперуповноважений Переяслав-Хмельницького ВП ГУНП у Київській області, колишній співробітник СУ ГУНП у Житомирській області та ще семеро цивільних громадян.

Вони підшуковували на столичного регіону об’єкти нерухомості для облаштування нарколабораторій, купували хімічні реагенти та обладнання для виготовлення наркотиків, а також розфасовували та здійснювали закладки наркотичних речовин на території Києва.

Крім того, учасники злочинної групи замовляли та поширювали рекламу з інформацією про інтернет-магазини Escobar 24/7 та Medussa, де покупці могли придбати товар.

 

 

 

Back to top button