Інфо поліції

У столичному метро проведуть антитерористичні навчання

СБУ попереджає про можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів і пішоходів, перевірку документів, інформує 1NEWS з посиланням на пресцентр ГУ СБУ в Києві та області.

У ніч із 27 на 28 травня Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні Служби безпеки України у Києві та Київській області проведе у столиці планові антитерористичні навчання.
Тренування пройдуть у нічний час у Шевченківському районі на кількох об’єктах комунального підприємства «Київський метрополітен» за участю підрозділів Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Київської аварійно-рятувальної служби, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, органів державної влади.

Під час проведення навчань можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу.

СБУ закликає гостей і мешканців столиці зберігати спокій, із розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей, належним чином реагувати на законні дії правоохоронців. Усі дії відбуватимуться в межах чинного законодавства.

«Просимо громадян дотримуватися правил особистої безпеки та у разі виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номером «гарячої лінії» ГУ СБУ у м. Києві та Київській області (044) 253-06-71 або телефонувати на номер 102», – закликає СБУ.

 

 

Back to top button