Інфо поліції

У Рівному затримали на хабарі посадовців управління Держпраці

Вони налагодили корупційний механізм звільнення від відповідальності за виявлені порушення норм законодавства у сфері трудових відносин, а також за видачу дозвільних документів

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Рівненській області Нацполіції, слідчі Рівненського відділу поліції за процесуального керівництва Рівненської міської прокуратури та за участю спецпідрозділу ТОР затримали фігурантів безпосередньо під час одержання другої частини неправомірної вигоди – 100 тисяч гривень.

Про це повідомляє 1NEWS.

Слідством було встановлено, що до схеми причетні посадові особи обласного управління Держпраці, а саме керівник одного з секторів та головний спеціаліст. Останні налагодили корупційний механізм звільнення від відповідальності за виявлені порушення норм законодавства у сфері трудових відносин, а також за видачу дозвільних документів.

За певну винагороду, у даному випадку 150 тисяч гривень, правопорушник мав можливість уникнути відповідальність у вигляді штрафних санкцій та в подальшому безперешкодно одержати дозвільні документи на проведення робіт підвищеної небезпеки на певних об’єктах.

Під час документування протиправної діяльності посадовців оперативники та слідчі задокументували факт одержання через посередника першої частини неправомірної вигоди  – 50 тисяч гривень. Поліцейські з’ясували, що ці  кошти були розподілені між всіма учасниками корупційної схеми.

Джерело: Нацполіція

Back to top button