Інфо поліції

У Рівному перекрили контрабанду підроблених ліків в Східну Азію

Також ділки контрабандно переправляли підробку до європейських країн

Співробітники Служби безпеки України блокували діяльність організованого угруповання, яке спеціалізувалося на контрабанді та збуті фальсифікованих стероїдів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Рівного налагодив незаконні поставки сильнодіючих речовин з вмістом метандієнону з однієї з країн Східної Азії. З отриманого «товару» він виробляв підроблені анаболічні препарати для продажу.

Підпільну «фармацевтичну» лабораторію ділок облаштував за межами обласного центру на території одного з приватних домоволодінь свого спільника.

До протиправної діяльності зловмисник залучив двох місцевих жителів, які займалися збутом готової «продукції», зокрема через розгалужену мережу кур’єрів у різних регіонах нашої країни.

Також ділки контрабандно переправляли підробку до європейських країн. Під час санкціонованих слідчих дій правоохоронці виявили за місцями проживання фігурантів справи фальсифіковані медпрепарати, обладнання для їх таблетування, фасування та виготовлення ін’єкційної продукції на загальну суму понад мільйон гривень. Вилучені предмети та речовини направлені на експертизу.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close