Інфо поліції

У Рівненському СІЗО арештанти влаштували заколот

В Рівному арештанти місцевого слідчого ізолятора влаштували ввечері заколот. Про його причини повідомив прес-секретар Західного управління пенітенціарної служби Мирослав Демків, повідомляє UA Рівне в Facebook, передає 1NEWS.

За його словами, головним заколотником виявився 37-річний ув’язнений, який очікує в СІЗО свого вироку за розбій. Ув’язнений намагався побачитися з іншим злочинцем, який на той час гуляв у дворі:

“Близько 16:50 ув’язненого К., 1981 року народження, конвоювали з медичної частини до камери. Під час конвоювання він висловив бажання пройти у двір іншої будівлі, де саме гуляли інші особи, які очікують вироку суду. У цьому йому відмовили, тому що це заборонено. Крім того, ув’язнений має схильність вести себе агресивно, тому це було б дуже небезпечно. Через годину цей в’язень почав говорити, що йому не так надали медичну допомогу, і підбурювати інших ув’язнених. Частина ув’язнених почала за ним повторювати неправомірні дії. Тобто вони грюкали в двері камер, намагалися вибити вікно для передачі їжі, підпалювали різні предмети і викидали їх в коридор. Близько 18:50 з ув’язненими була проведена роз’яснювальна робота, і вони заспокоїлися”, – розповів Демків.

Незважаючи на те, що, на його думку, подія не тягне на повноцінний заколот, зараз в СІЗО працює перевірка, яка приїхала зі Львова.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close