Інфо поліції

У Рівненській області підприємця звинувачують у привласненні майже 3 мільйонів гривень на ремонті доріг

Він склав підроблені документи із внесенням до них завідомо неправдивих відомостей і подали замовнику - Службі автомобільних доріг у Рівненській області, для проведення оплати

За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області 15 травня 2020 року директору приватного підприємства повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах, проведенні фінансових операцій з метою легалізації незаконно отриманих бюджетних коштів, а також службовому підробленні офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, директор підприємства за попередньою змовою з керівником іншого пов’язаного з ним суб’єкта господарювання, на суму понад 2,7 млн грн завищили вартість виконаних робіт з поточного ремонту ділянки автодороги на території Березнівського району. Вони склали підроблені документи із внесенням до них завідомо неправдивих відомостей і подали замовнику – Службі автомобільних доріг у Рівненській області, для проведення оплати. В подальшому підприємці незаконно заволоділи бюджетними коштами, перерахованими на рахунок підрядника за нібито виконані роботи. Частину цих коштів у сумі 1,1 млн грн знято готівкою в банківській установі.

У ході проведення 13 санкціонованих обшуків на території одного із районних центрів області, зокрема за юридичними адресами відповідних підприємств, місцем проживання їх службових осіб та належних їм транспортних засобів, з метою подальшого накладення арешту на майно та відшкодування завданих збитків, вилучено грошові кошти в сумі понад 800 тис грн, комп’ютерну техніку, документи, носії інформації, а також транспортні засоби підприємств, задіяних у схемі вчинення відповідних злочинів.

На даний час проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення усіх обставин вчинення вказаних злочинів та вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Джерело: Офіс генпрокурора

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close