Інфо поліції

У Полтавській області викрили крадіїв скрапленого газу

У подальшому пальне спільники реалізовували через мережу автозаправних станцій

Слідчі поліції Полтавщини у взаємодії зі співробітниками регіонального Управління СБУ, під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури, за сприяння служби безпеки ПАТ “НАК” «Нафтогаз України», викрили злочинну групу, до складу якої входили службові особи товариства з видобування газу.

Про це інформує 1NEWS.

Під час проведення оперативно-розшукових та слідчих дій працівники поліції та УСБУ зупинили транспортні засоби, якими спільники намагалися незаконно вивезти скраплений газ із промислового об’єкту, що належить акціонерному товариству.

У ході досудового розслідування встановлено, що службові особи акціонерного товариства заволоділи скрапленим газом шляхом внесення недостовірних відомостей до офіційних документів про обсяги приймання – передачі та використання палива.

У подальшому пальне спільники реалізовували через мережу автозаправних станцій в Полтавській та інших областях. У ході проведення санкціонованих судом обшуків слідчими вилучені понад 2,2 мільйони гривень, документи та знаряддя вчинення злочинної діяльності.

У рамках кримінального провадження проведені 20 санкціонованих обшуків в Полтавській, Харківській, Дніпропетровській областях за місцем проживання фігурантів та в місцях розташування юридичних адрес фірм, за допомогою яких здійснювалася реалізація скрапленого газу.

Речові докази, що підтверджують злочинну діяльність групи, вилучені.

Триває слідство. У разі доведення вини судом зловмисникам загрожує від 3-х до 8-ми років позбавлення волі.

Джерело: Нацполіція

Back to top button