Інфо поліції

У Полтавській області розкрили схему розкрадання газового конденсату

Задокументовано, що організатор залучив до протиправної оборудки місцевих мешканців, які систематично здійснювали крадіжки вуглеводнів з свердловин ГПУ «Полтавагазвидобування»

Служба безпеки України у межах комплексу заходів із протидії зловживанням у паливно-енергетичній сфері блокувала розкрадання на Полтавщині газоконденсату з держпідприємства.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець Лохвицького району, який працює у товаристві з охорони об’єктів нафто-газового комплексу регіону, організував протиправну схему розкрадання газового конденсату з промислових об’єктів АТ «Укргазвидобування».

Задокументовано, що організатор залучив до протиправної оборудки місцевих мешканців, які систематично здійснювали крадіжки вуглеводнів з свердловин ГПУ «Полтавагазвидобування».

Між учасниками угруповання був запроваджений чіткий розподіл обов’язків – контрспостереження, безпосередня крадіжка вуглеводнів та їх транспортування. Викрадені вуглеводні представники групи реалізовували мешканцям області для подальшої переробки.

Оперативники спецслужби затримали зловмисників під час відбору вуглеводнів з свердловини ГПУ «Полтавагазвидобування».

Джерело: СБУ

Останні новини

Back to top button